• נאור גרשון

מה אני מלמד בעצם? האם זו "אומנות הפיתוי"??האם אני מלמד את "אומנות הפיתוי"?...

ספוילר לפניך - ממש לא.


לאחרונה העלתי פוסט עם 5 כללים חשובים לגברים שרוצים להכיר ולגשת לבחורות שמוצאות חן בעיניהם במהלך היום - במפגש אקראי ברחוב, בקניון וכו'. הפוסט קיבל פרגון ולא מעט שיתופים מאנשים שאהבו אותו וכדי להגביר את החשיפה גם ביקשתי מחברים וחברים קרובים לשתף אותו, ונתקלתי בלא מעט תגובות בסגנון "אוהב אותך אבל לא מרגיש בנוח לשתף פוסט כזה". שמתי לב שזו הייתה ממש תופעה רחבה ולא תשובה של חבר אחד, נדלקה לי נורה אדומה והתחלתי לבדוק לעומק מה העניין. הרי אני עוזר לאנשים, עוזר לגברים להכיר בחורות וע"י כך גם עוזר לבחורות להכיר גברים, שזה דבר חיובי ומקסים, יש שיקראו לזה מצווה (אגב לפני מספר שנים ניגשתי לבחורה בים להתחיל איתה ולהציע לה להצטרף לשבת איתי ועם שני חברים, היה קליק בינה לבין אחד מהם והם נשואים כבר כמה שנים טובות :) ).


אז מה הקטע?


מכמה שיחות שניהלתי עם חברים הבנתי שזה נובע מ2 סיבות: הם לא מודעים למה בדיוק אני עושה ומשייכים את זה לתופעה בשם "אומנות הפיתוי", או שהם יודעים שזה לא מה שאני מלמד אך חוששים שכאשר ישתפו את הפוסט שלי, חברי הפייסבוק שלהם ישייכו אותם לכאלה שתומכים ב"אומנות הפיתוי".


ואם זה המצב, כדאי שאעשה קצת סדר בדברים ואסביר מה אני באמת עושה.


לפני בערך עשור היה טרנד בארץ של לימודי "אומנות הפיתוי". מדריכים של חברות כאלה היו מלמדים גברים איך להכיר בחורות ולהביא אותן למיטה כמה שיותר מהר, שאין בזה שום בעיה כל עוד שני הצדדים בעניין, הבעיה הייתה שדרכי הפעולה שנלמדו היו כל מיני מניפולציות כמו להוריד לבחורה את הביטחון, וטריקים (*כך שמעתי, לא ברור לי על מה מדובר*) שמטרתם לשכנע את הבחורה לשכב איתם.


אותם תלמידים היו ניגשים להמון בחורות (ימי עזריאלי העליזים) כדי לקבל כמה שיותר דחיות או מספרי טלפון, ופשוט הציקו לבחורות.


האמת? את התחום הזה של היכרויות יזומות עם נשים הכרתי דרך הספר של מאפ"י (המרכז לאומנות הפיתוי) ואני דווקא זוכר את הספר לטובה עם הגישה החיובית שגבר צריך להחזיק בה, אמונות כמו "בטח יהיה לנו כיף להכיר" "אולי היא בדיוק הבחורה שאני מחפש!" ובעיקר אני זוכר את ה"קוף המדבר". זהו הקול הפנימי שלנו שרוצה לשמור אותנו באיזור הנוחות שלנו ויגיד לנו כל תירוץ אפשרי למה לא ללכת על משהו / אל מישהו שאנחנו רוצים. הספר המליץ לומר "תודה לך קוף, אבל אני הולך לעשות את מה שאני רוצה עכשיו!".


אז לא הכל היה רע במה שנלמד אז, אבל אם בסיום קורס כזה 20 גברים מסתובבים בעזריאלי והמשימה שלהם היא לקבל כל אחד 30 דחיות (600 דחיות יחד), מן הסתם שיגשו לבחורות שכבר אחרים ניגשו אליהן דבר שיכול להיות די מעצבן לבחורה, וכשהבחורות מבינות שיש לגברים משימה להשלים והם לא ניגשים באמת כי הם רוצים להכיר אותן, זה כבר נהיה מעצבן כפליים, ופעם רביעית שיגשו לאותה אחת ולא יתנו לה להסתובב בקניון בשקט זה כבר מטריד... וכמובן שזה מה שיזכרו מאותה תופעה - הצקה והטרדה.


האם זה מה שאני מלמד ומעביר למתאמנים שלי? מצחיק אותי שאני אשכרה צריך להסביר את זה אבל התשובה היא - ממש לא.


באופן כללי תחום הפיקאפ (היכרויות יזומות) קיבל תפנית רצינית בשנים האחרונות, בעולם ואז גם בארץ כמובן. היום מה שמלמדים גברים זה איך להשתפר ולהיות הגרסה הכי טובה של עצמם כדי שירגישו שהם שווים לבחורה שהם באים להכיר, ולא איך להוריד את הביטחון של הבחורה כדי שהיא תרד לאותה רמת ערך שלהם ותסכים לזרום איתם. גברים שלומדים היום פיקאפ לומדים איך לשפר את הביטחון העצמי שלהם, איך לשפר את המראה החיצוני שלהם, איך ללכת על מה שהם רוצים בחיים, איך להרים גם את האנשים שנמצאים סביבם ולהיפטר מאלה שמזיקים להם.


אהיה יותר ספציפי: אני מלמד את המתאמנים האלופים שלי איך לתת ערך לנשים שהם פוגשים. איך להחמיא לבחורה בצורה אותנטית שמתאימה להם, להרים לה, ולעשות לה את היום. איך ליצור שיחה כיפית לשני הצדדים שתוביל לכך שיהיה רצון משותף להיפגש שוב ולהכיר עוד. אני מלמד אותם מה מומלץ לעשות בדייט כדי שיהיה כיפי וזורם.


אני גורם למתאמנים שלי להיזכר כמה מדהימים הם, מה שמעלה להם את ההערכה העצמית וכך את הביטחון העצמי. אני מלמד אותם ומחזק אצלם את המאפיינים הגבריים שאישה רוצה שיהיו לגבר שאיתה. אני מלמד אותם את הגישה הנכונה שמורידה את הפחד לגשת לבחורה, בגדול מסביר להם שהיא בנאדם בדיוק כמוהם, ושזו סה"כ שיחה בין שני בני אדם. אם השיחה תהיה כיפית - מדהים, אפשר להתקדם משם, אם השיחה לא תזרום באופן מיוחד או בכלל - אחלה, הכל בסדר.


אני מניע את המתאמנים שלי להתקדם בחיים וללכת על מה ועל מי שהם רוצים.

אני מסביר ומראה להם שזה אפשרי. אני גורם להם להיות ערים יותר להזדמנויות סביבם, גם בלי קשר לבחורות.


אני עוזר למתאמנים שלי לשפר את המראה החיצוני שלהם מבחינת הגוף ומבחינת הלבוש.


מתאמנים שלי ניגשים לבחורות שמוצאות חן בעיניהם ולא סתם לכל בחורה שנקרית בדרכם. הם יודעים לא להציק לאף בחורה ואם היא לא מעוניינת לדבר איתם, הם מאחלים לה "יום טוב" באהבה.


פיקאפ זה רק למטרת סקס?? למעשה הרוב המוחלט של הגברים שהתאמנו איתי עד היום היו גברים ביישנים שבמפגש הראשון שלנו סיפרו שהמטרה שלהם היא לשפר את הביטחון העצמי עם בחורות כדי שיוכלו להכיר בת זוג, ולא מחפשים לעשות סטוצים או שטויות. שוב - לא שיש משהו רע בהיכרות למטרת סקס, אבל זה לא מה שאני מעביר. (אימון פיקאפ שמתעסק בהתנהלות במועדונים, עוסק יותר בנושא הזה ויש מאמנים שמאמנים את זה)


אני מלמד איך להכיר, משם שהמתאמן שלי והבחורה יקחו את זה לאיזה כיוון שהם רוצים :)

בואו נשנה את הדעה הקדומה ש"לגשת היום ברחוב זו הטרדה". בואו נחזיר את האינטראקציות והחיזור לסביבה הטבעית שלהן - פנים מול פנים.

גברים, אם גם לכם נמאס לשוטט בקיופיד בתקווה למאץ', בתקווה שתענה, בתקווה שתענה גם בהמשך, בתקווה שתסכים לתת טלפון, בתקווה שתצליחו לקבוע דייט, בתקווה שתהיה כימיה בדייט...


ובא לכם להיות מסוגלים לגשת לבחורה היפיפייה שעוברת מולכם ברחוב, או בקניון, או יושבת לידכם באוטובוס, או קונה לידכם מלפפונים בסופר... אם בא לכם לדעת מה אפשר להגיד לה ואיך להכיר, אם בא לכם לראות כבר במקום אם יש כימיה ואולי אפילו כבר ללכת לדייט ספונטני ישר משם,


צרו איתי קשר, אני יודע איזה דבר או שניים בנושא...


ולכן נשים יקרות, אם בא לכן שיתחילו איתכן יותר במציאות, אם אתן נכנסות לאפליקציות ונהיה לכן חום מרוב אופציות ואין לכן מושג למי לענות כבר, אם נשבר לכן לקרוא ולשאול את אותן השאלות החוזרות על עצמן, אשמח שתשתפו את הפוסט, תשלחו אותו לידידים רלוונטיים או תתייגו אותם בתגובה, יכול להיות שזה יביא לכן בסוף מקום בגן עדן... :)


באהבה, נאור גרשון מאמן להתפתחות אישית והכרויות

או השאירו פרטים כאן ואחזור אליכם בהקדם

יצירת קשר

רוצים לשמוע עוד פרטים?

 

ניתן להתקשר אלי - 052-9593406

 

או לשלוח הודעה:

*שעות מענה א'-ה' 08:00-20:00

יום ו' 10:00-14:00

  • Facebook3
  • iconfinder_Facebook-Messenger_white6
  • WhatsApp_6422116999

כל הזכויות שמורות לנאור גרשון